kredyt-expert

biuro

Katarzyna Wiśniewska

Usługami finansowymi zajmuje się od 20 lat, a w tym czasie pośredniczyłam i wynegocjowałam dla swoich klientów setki kredytów.
Każdym klientem zajmuję się od początku do końca, nie deleguję zadań na asystentów itp., dzięki czemu doskonale znam każda transakcję i czuwam nad całym procesem do jego zakończenia. Służę pomocą również w kwestiach posprzedażowych.
Rozpoczęłam swoją pracę na rynku finansowym od doradztwa kredytowego, w biurze kredytowym GE MONEY BANKU w 2003 roku , następnie w placówkach bankowych na stanowiskach kierowniczych w BANKU BPH oraz ALIOR BANKU a obecnie działam jako całkowicie niezależny ekspert kredytowy, nie powiązany z żadną instytucja bankową.
Współpracuję ze wszystkimi wiodącymi bankami i dzięki temu doskonale wiem, w którym banku możesz aktualnie dostać najlepszy kredyt i jak wynegocjować dla swoich klientów świetne warunki.
Dla Ciebie pracuję zupełnie bezpłatnie (prowizje wypłacane są nam przez instytucje finansowe po zrealizowaniu kredytu). Lata doświadczenia w finansach, setki prowadzonych spraw, różnorodność klientów oraz możliwość współpracy z wiodącymi bankami sprawiają, że jako ekspert Finansowy mogę profesjonalnie zająć się Państwa kredytem tak aby zakup mieszkania, samochodu czy realizacja innych marzeń były szybkie i przyjemne a przede wszystkim możliwe.
Pracując w Banku BPH zdobyłam wiele wyróżnień w ogólnopolskim rankingu banku za swoje osiągnięcia w pracy, stale się rozwijałam uczestnicząc w wielu szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Moją pomoc i zaangażowanie docenili również klienci polecając mnie swoim znajomym jako rzetelnego doradcę kredytowego. W 2018 roku zamieniłam pracę na stanowisku Kierownik Placówki Alior Banku na pracę niezależnego eksperta kredytowego i rozszerzyłam współpracę ze wszystkimi wiodącymi bankami, tak aby jeszcze lepiej móc wspierać klientów w procesie pozyskania kredytów.

tel. 577-800-057

Ewa Mazonik

Usługami finansowymi zajmuję się od 3 lat. W dziedzinie kredytów gotówkowych oraz pożyczek pozabankowych działam z wysoką skutecznością. Nieustannie monitoruję sektor usług finansowych. Współpracuję ze wszystkimi wiodącymi bankami oraz instytucjami pożyczkowymi – dzięki temu znam dobrze rynek finansów i mam solidne podstawy, aby zajmować się kredytami wymagającymi szerokiej wiedzy oraz doświadczenia. Lubię pracę oraz kontakt z ludźmi. Każdym klientem zajmuję się od początku do końca i wspieram na każdym etapie procesu kredytowego, jak i również po zakończeniu bezpośredniej sprzedaży. Oferuję kompleksowe wsparcie w całym procesie kredytowym na każdym etapie.

W Kredyt Expert zajmuję się również ubezpieczeniami. Znajdę dla Ciebie najtańsze ubezpieczenie samochodowe, majątkowe, życiowe itp.

W pracy z klientem oferuję uczciwość oraz fachową pomoc – ciągle doszkalam się w sektorze finansów oraz ubezpieczeń, aby spełnić wszystkie potrzeby oraz oczekiwania moich klientów. Znajduję najkorzystniejsze, indywidulanie dopasowane do potrzeb klienta oferty. Pracuję tak, aby zyskać zaufanie klienta.

tel. 535-800-051

Joanna Pluta

 Od 6 lat działam w sektorze usług finansowych w wiodących Bankach w Polsce. Zaczynałam pracę jako konsultantka telefoniczna, a następnie dzięki swojej pracy i ambicji dość szybko zostałam doradcą kredytowym. Przez wszystkie lata pracy przechodziłam przez różne działy w sektorze bankowym co pomogło mi zdobyć wiedzę oraz umiejętności, które wykorzystuję na obecnym stanowisku. Na pierwszym miejscu stawiam dobro klienta. Oferuję kompleksowe wsparcie w całym procesie kredytowym.  

tel. 799-014-068