kredyt-expert

biuro

Katarzyna Wiśniewska

Usługami finansowymi zajmuje się od ponad 18-stu lat a w tym czasie pośredniczyłam i wynegocjowałam dla swoich klientów setki kredytów.
Każdym klientem zajmuję się od początku do końca, nie deleguję zadań na asystentów itp., dzięki czemu doskonale znam każda transakcję i czuwam nad całym procesem do jego zakończenia. Służę pomocą również w kwestiach posprzedażowych.
Rozpoczęłam swoją pracę na rynku finansowym od doradztwa kredytowego, w biurze kredytowym GE MONEY BANKU w 2003 roku , następnie w placówkach bankowych na stanowiskach kierowniczych w BANKU BPH oraz ALIOR BANKU a obecnie działam jako całkowicie niezależny ekspert kredytowy, nie powiązany z żadną instytucja bankową.
Współpracuję ze wszystkimi wiodącymi bankami i dzięki temu doskonale wiem, w którym banku możesz aktualnie dostać najlepszy kredyt i jak wynegocjować dla swoich klientów świetne warunki.
Dla Ciebie pracuję zupełnie bezpłatnie (prowizje wypłacane są nam przez instytucje finansowe po zrealizowaniu kredytu). Lata doświadczenia w finansach, setki prowadzonych spraw, różnorodność klientów oraz możliwość współpracy z wiodącymi bankami sprawiają, że jako ekspert Finansowy mogę profesjonalnie zająć się Państwa kredytem tak aby zakup mieszkania, samochodu czy realizacja innych marzeń były szybkie i przyjemne a przede wszystkim możliwe.
Pracując w Banku BPH zdobyłam wiele wyróżnień w ogólnopolskim rankingu banku za swoje osiągnięcia w pracy, stale się rozwijałam uczestnicząc w wielu szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Moją pomoc i zaangażowanie docenili również klienci polecając mnie swoim znajomym jako rzetelnego doradcę kredytowego. W 2018 roku zamieniłam pracę na stanowisku Kierownik Placówki Alior Banku na pracę niezależnego eksperta kredytowego i rozszerzyłam współpracę ze wszystkimi wiodącymi bankami, tak aby jeszcze lepiej móc wspierać klientów w procesie pozyskania kredytów.

tel. 577-800-057

Ewa Mazonik

Usługami finansowymi zajmuję się od 2 lat. W dziedzinie kredytów gotówkowych oraz pożyczek pozabankowych działam z wysoką skutecznością. Nieustannie monitoruję sektor usług finansowych. Współpracuję ze wszystkimi wiodącymi bankami oraz instytucjami pożyczkowymi – dzięki temu znam dobrze rynek finansów i mam solidne podstawy, aby zajmować się kredytami wymagającymi szerokiej wiedzy oraz doświadczenia. Lubię pracę oraz kontakt z ludźmi. Każdym klientem zajmuję się od początku do końca i wspieram na każdym etapie procesu kredytowego, jak i również po zakończeniu bezpośredniej sprzedaży. Oferuję kompleksowe wsparcie w całym procesie kredytowym na każdym etapie.

W Kredyt Expert zajmuję się również ubezpieczeniami. Znajdę dla Ciebie najtańsze ubezpieczenie samochodowe, majątkowe, życiowe itp.

W pracy z klientem oferuję uczciwość oraz fachową pomoc – ciągle doszkalam się w sektorze finansów oraz ubezpieczeń, aby spełnić wszystkie potrzeby oraz oczekiwania moich klientów. Znajduję najkorzystniejsze, indywidulanie dopasowane do potrzeb klienta oferty. Pracuję tak, aby zyskać zaufanie klienta.

 

tel. 535-800-051

Joanna Pluta

 Od ponad 4 lat działam w sektorze usług finansowych w wiodących Bankach w Polsce. Zaczynałam pracę jako konsultantka telefoniczna, a następnie dzięki swojej pracy i ambicji dość szybko zostałam doradcą kredytowym. Przez wszystkie lata pracy przechodziłam przez różne działy w sektorze bankowym co pomogło mi zdobyć wiedzę oraz umiejętności, które wykorzystuję na obecnym stanowisku. Na pierwszym miejscu stawiam dobro klienta. Oferuję kompleksowe wsparcie w całym procesie kredytowym.  

 

tel. 799-014-068

Sylwia Gieroba

W Kredyt Expert pracuję już od ponad roku. Jestem odpowiedzialna za przyjmowanie wpłat oraz obrót gotówki. Prowadzę Punkt Kasowy Opłat aby nasi klienci mogli wygodnie opłacać raty swoich kredytów, pożyczek, ubezpieczeń oraz dokonywać u nas swoich innych płatności każdego dnia. W pracy z obrotem gotówki mam już kilkuletnie doświadczenie. Lubię kontakt z ludźmi, jestem rzetelna i uczciwa. Nasi klienci chwalą mnie i chętnie do mnie wracają opłacać swoje rachunki.

 

tel: 661-444-039