kredyt-expert

KREDYTY GOTÓWKOWE

Nieustannie monitorujmy sektor bankowy weryfikując zmieniające się oferty kredytowe. Znajdujemy te najkorzystniejsze, indywidulanie dopasowane do potrzeb i sytuacji naszego klienta. Dajemy możliwość porównania wariantów nie pobierając za to żadnych opłat. Pracujemy tak, aby zyskać zaufanie klienta oraz perspektywę współpracy w przyszłości. Mamy świadomość, że zdarzają się w życiu takie chwile, kiedy potrzebna jest szybka gotówka na dowolny cel. Podchodzimy do tej kwestii odpowiedzialnie i współpracujemy wyłącznie z podmiotami, którzy podobnie jak my stawiają na jasne, czytelne i uczciwe warunki współpracy. Naszym klientom oferujemy szybkie finansowanie potrzeb z rzetelnych, zweryfikowanych źródeł. Wyłącznie najlepsze, sumiennie zweryfikowane oferty na rynku zawsze ściśle dopasowane do kondycji finansowej oraz możliwości klienta. Oferty wszystkich wiodących Banków w jednym miejscu.

kredyt gotówkowy

KREDYTY FIRMOWE

Dobra znajomość rynku oraz priorytetów klientów przełożyła się na wzbogacenie naszej oferty o kredyty firmowe. Współpracujemy z biznesmanami, reprezentującymi każdą branżę, umożliwiając im pozyskanie zewnętrznych środków na dalszy rozwój. Co ważne, z równym zaangażowaniem reprezentujemy interesy małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Finansowanie dla dużych i małych firm na uproszczonych zasadach i bardzo dobrych warunkach. Kredyt na dowolny cel bez poręczycieli.

doradcy

POŻYCZKI POZABANKOWE

W swojej ofercie posiadamy największy w Lublinie wybór pożyczek pozabankowych:
- Kredyt na spłatę chwilówek
- Kredyt z opóźnieniami
- Kredyt na spłatę ZUS i US
- Pożyczka bez zdolności kredytowej
- Konsolidacja kart kredytowych

Bezpłatnie doradzamy klientom jak wyjść z pętli zadłużenia. Profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta. Pomagamy w uzyskaniu pożyczki, wybieramy najtańszą ofertę
Konsolidujemy inne drogie pożyczki i obniżamy ratę oraz dodajemy dodatkową gotówkę.

Jeżeli masz złą historię w bik i obawiasz się , że nigdzie nie dostaniesz, wtedy zaproponujemy Ci pożyczkę pozabankową i doradzimy jak odzyskać wiarygodność

KREDYTY HIPOTECZNE

Kompleksowe wsparcie dla osób, ubiegających się o kredyt hipoteczny. Najkorzystniejsze, uczciwe warunki, oferty ze sprawdzonych banków.Wybór właściwego kredytu hipotecznego to bardzo ważna, wręcz życiowa decyzja, dlatego umożliwiamy naszym klientom znalezienie optymalnego rozwiązania. Przy każdym zleceniu z uwagą przyglądamy się sytuacji kredytobiorcy, analizując wszystkie aspekty brane pod uwagę przez banki. W ten sposób mamy możliwość przedstawienia najkorzystniejszej na rynku oferty.

home

UBEZPIECZENIA

Zawsze doradzamy i pomagamy naszym Klientom, nie tylko przy wyborze najkorzystniejszego ubezpieczenia ale i przy jego obsłudze czy przy zgłaszaniu szkody. Cenimy uczciwość w biznesie oraz etykę zawodu. Nie spoczywamy na laurach i ciągle się szkolimy. Wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom produkty ubezpieczeniowe spełniające wszystkie potrzeby i oczekiwania. Dla nowych klientów udzielamy dodatkowych zniżek na ubezpieczenia.

ubezpieczenia